Wyszukaj
PL Lang HR EN
PL Lang HR EN

Inne Wynajem

Dom Straszyn - Elegancki, nowy dom pod miastem, dla dużej rodziny.   - Russjan

Dom Straszyn

Elegancki, nowy dom pod miastem, dla dużej rodziny.
Cena: 6 000 PLN
Powierzchnia: 385 m2
ID oferty: RU07117
Więcej

1

Wynajem mieszkań, domów i apartamentów | Okolice Trójmiasta

Przyjeżdżając do Trójmiasta, warto w pełni wykorzystać potencjał tego niezwykłego miasta, zapewniając sobie maksymalny komfort podczas pobytu nad polskim morzem. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór ofert dotyczących wynajmu luksusowych apartamentów na terenie Trójmiasta i okolic.

 

Proponujemy Państwu wynajem mieszkań urządzonych w wysokim standardzie, w pełni wyposażonych, gwarantujących pełnię wygody w trakcie pobytu w Trójmieście. Wśród naszych ofert znajdą Państwo zarówno przestronne apartamenty, jak i przytulne, położone w atrakcyjnej lokalizacji domy z miejscem do wypoczynku: tarasem lub ogrodem.

 

Wszystkie lokale – zarówno mieszkania jak i domy – pod wynajem wykończone zostały w wysokim standardzie i są wyposażone w niezbędny do wygodnego funkcjonowania sprzęt. W lokalach znajduje się dobrze wyposażona kuchnia, nowoczesna łazienka, wygodna, sprzyjająca wypoczynkowi sypialnia. Nierzadko apartamenty posiadają także dostęp do balkonu lub tarasu z widokiem na atrakcyjną okolicę Trójmiasta.