Wyszukaj
PL Lang HR EN
PL Lang HR EN

Sopot Wynajem

Apartament Sopot Centrum - Ekskluzywny apartament w sercu Sopotu. - Russjan

Apartament Sopot Centrum

Ekskluzywny apartament w sercu Sopotu.
Cena: 4 000 PLN
Powierzchnia: 98,5 m2
ID oferty: RU07035
Więcej

1

Wynajem mieszkań, domów i apartamentów | Sopot

Przestronne, gustownie urządzone luksusowe mieszkania, domy i apartamenty na terenie Sopotu – oferujemy bogatą ofertę dotyczącą wynajmu nieruchomości w wysokim standardzie. Proponujemy lokale różnej wielkości, zaprojektowane w różnej stylistyce, dzięki czemu gwarantujemy idealne dopasowanie nieruchomości do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.

 

Nasze oferty obejmują wynajem mieszkań, apartamentów i domów usytuowanych w najbardziej atrakcyjnych częściach Sopotu. Wśród propozycji znajdą Państwo nie tylko apartamenty mieszczące się w ścisłym centrum, ale także domy zlokalizowane w zacisznej, nadmorskiej okolicy, umożliwiające odpoczynek od miejskiego zgiełku.

 

Wszystkie proponowane przez na nieruchomości na wynajem wykończone zostały w wysokim standardzie, z dbałością o najmniejsze detale, w celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody w trakcie codziennego użytkowania. W apartamentach mieszczą się dobrze wyposażona kuchnia, przestronna i nowoczesna łazienka, sprzyjające wypoczynkowi sypialnie oraz duży salon, który pozwala na w pełni komfortowy relaks, a także spotkania w gronie przyjaciół.

 

Luksusowe apartamenty na wynajem zapewnią Państwu maksymalną swobodę oraz komfort, gwarantując udany wypoczynek.