Search
PL Lang HR EN
PL Lang HR EN

Sopot Hipodrom, mocny pomysł na weekend!

25.02.2016

Do całkiem niedawna uważałem, że pracująca z nami Ewa jest kobietą. Dziś przekonałem się, że tylko z zewnątrz tak wygląda i dla pełnej dezorientacji posiada jeszcze damski głos. Wnętrze Ewy na 100 procent wypełnia stal i jakiś kosmiczny pierwiastek mnożący w niej wulkaniczną, fizyczną moc.

 

W Sopocie na Hipodromie odbyła się dziś (11.04.2015r.) kolejna edycja wyczerpującego biegu terenowego z przeszkodami „RUNMAGEDDON REKRUT 2015".

 

Na starcie wysportowani ludzie w różnym wieku z napięciem na twarzach wyrażających koncentrację i gotowość do walki. W większości uczestnicy biegu to mężczyźni o wojskowych posturach. Świece dymne i mocno brzmiące z głośników energetyczne AC/DC. Zaczęło się! Na odcinku ok. 6 km ustawiono wiele przeszkód. Organizatorzy zadbali aby odległości pomiędzy nimi i sposób ich pokonywania odpowiednio forsowały kondycję. Np. bieg z workiem wypełnionym piaskiem, a na kolejnym etapie brodzenie w wodzie z samochodowymi oponami zawieszonymi na ramionach (kobiety ulgowo mogły przenosić po jednej oponie - Ewa biegła z dwoma!). Były do przejścia wysokie na 4 m ściany, długie, 3-etapowe pełzanie w błocie pod naporem drutu kolczastego, wspinaczka po linie.

 

Takie tam sobotnie igraszki w słoneczne popołudnie. Dodam, że cała akcja odbywa się tuż po zakończonym pół godziny wcześniej, kilkugodzinnym i zwieńczonym spektakularnym sukcesem sprzedażowym spotkaniu z klientami ze Stolicy.

 

Inni mieszkańcy Sopotu i pierwsi turyści w tym czasie ustawiali się w kolejkach po gofry, rozsiadali w kawiarnianych ogródkach na Monciaku lub spacerowali po Molo. Pogoda naprawdę dopisała, wyraźnie sygnalizując zbliżający się wielkimi krokami sezon.

 

Jest ok! Lubimy akcję! Mamy zwycięzcę i promotora mocnej aktywności fizycznej. Już w przyszłym tygodniu rozpoczynamy wspólne ćwiczenia. Kondycja i wzmocnienie pozazawodowej wydolności bardzo się przydadzą. Za miesiąc wypływamy całym zespołem na 10 dniowy rejs pomiędzy wyspami Grecji.

 

To dla WAS NASI KLIENCI ! Wzmacniamy się i poszerzamy horyzonty!

GRATULACJE EWA !

 

Marek Russjan

 

sprzedaj nieruchomość