Wyszukaj
PL Lang HR EN
PL Lang HR EN

Anita - witamy na pokładzie!

02.11.2016

Od jakiegoś już czasu dojrzewała myśl żeby jedyny, jeszcze samotny fotel u nas biurze znalazł swojego właściciela. Zdecydowanie nie był w zamiarze jakiś zamaszysty ruch zwiększający liczbę zatrudnionych u nas osób. Zespół ma być precyzyjny, kameralny i dobrze komunikujący się. Chodziło bardziej o idealne dopełnienie naszego obecnego składu!

Odbyliśmy sporo wspólnych spotkań z różnymi osobami. Różne i bardzo złożone były także nasze wrażenia. Mieliśmy jak zawsze wysokie oczekiwania. Bardzo przyjemnym spostrzeżeniem był fakt jak wiele ciekawych osób wyrażało chęć pracy u nas oraz to jak bardzo zaangażowana jest w proces weryfikacji nasza cała ekipa. Okazało się, że jak zawsze najlepiej działają polecenia.

W czerwcu poznaliśmy się z Anitą Martowicz. Empatyczną, ciekawą świata i ludzi, przyjaźnie nastawioną do otoczenia optymistką. Od razu pojawiło się wzajemne zaciekawienie. Rozpoczęliśmy czas wdrożeń. Anita swobodnie przeniosła na nasz grunt swoje bogate życiowe i handlowe doświadczenia. Szybko pojawiły się pierwsze transakcyjne sukcesy i spora grupa zauważających jej zaangażowanie klientów. Anita dysponuje dużą elegancją w kontakcie no i najważniejsze: naturalną, zsynchronizowaną z nami energią!

Dziś, po 4-ech miesiącach odpowiednio i z autentycznym przekonaniem aktywizuje się zawodowo. Równolegle zdobywa solidną, branżową wiedzę. Za chwilę odbiór zawodowej licencji.

Anita - właśnie tak! Dalszych sukcesów życzę!

Dziękuję Wszystkim!

Marek Russjan