Wyszukaj
PL Lang HR EN
PL Lang HR EN

Sierra Golf Club - Turniej Rotary

25.02.2016

13 września nasz zespół brał udział w XIII Charytatywnym Golfowym Turnieju Rotariańskim wspierając konto akcji niosącej pomoc osobom niewidomym i niedowidzącym pt. „Pomóżmy zobaczyć świat rękoma". Impreza odbyła się w Pętkowicach pod Wejherowem w Sierra Golf Club - jednym z najpiękniejszych pól golfowych w Europie.

 

Szczytny cel, dlatego z pełnym zaangażowaniem uczestniczyliśmy w akcji! Atmosfera imprezy była bardzo gorąca. Pełne słońce, piękne otoczenie oraz doborowe towarzystwo Trójmiejskich biznesmenów i golfistów. Wspieraliśmy niezwykły klimat wydarzenia. Aukcja oraz loteria fantowa zakończona została z sukcesem i w tym roku udało się zebrać rekordową kwotę 25 tys. zł. która zostanie przeznaczona na kolejną, czwartą już makietę z serii największe zabytki Trójmiasta - tym razem kopię Pomnika Poległych Stoczniowców 1970 (dotychczas powstały makiety Bazyliki Mariackiej, Żurawia i Ratusza Głównego Miasta). Niech Ci, którzy nie widzą, zobaczą Trójmiejskie skarby!

 

Najlepsi golfiści odebrali wyróżnienia, puchary i nagrody rzeczowe. My również, jako firma RUSSJAN Apartment & House, mieliśmy zaszczyt i przyjemność uhonorować zwycięzcę turnieju ekskluzywną torbą sportową marki Henry Lloyd. Mamy nadzieję iż będzie mu służyć nie tylko podczas turniejów!

 

Na imprezie było ponad 200 gości, którzy brali udział w zawodach szachowych oraz występach muzycznych prowadzonych przez podopiecznych Rotary jak i profesjonalnych wokalistów. W trakcie imprezy odbył się pokaz mody firmy Taranko i zajęcia yogi. Oczywiście mogliśmy, jak co roku, pod okiem profesjonalistów szkolić nasze umiejętności gry w golfa - w ramach Akademii Golfa. Dodatkowo przekonaliśmy się, że otoczenie klubu Sierra Golf Club jest świetnym pomysłem na spędzenie rodzinnego i towarzyskiego weekendu.

 

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

sprzedaj nieruchomość