PL Lang HR EN

Gdańsk Wynajem

Dom Gdańsk Oliwa - Zjawiskowa, zabytkowa willa z rozległym ogrodem. - Russjan

Dom Gdańsk Oliwa

Zjawiskowa, zabytkowa willa z rozległym ogrodem.
Cena: 6 900 PLN
Powierzchnia: 400 m2
ID oferty: R06951
Więcej
Mieszkanie Gdańsk Starówka - Komfortowe, czteropokojowe mieszkanie na wynajem z dwoma  łazienkami i osobną kuchnią. - Russjan

Mieszkanie Gdańsk Starówka

Komfortowe, czteropokojowe mieszkanie na wynajem z dwoma łazienkami i osobną kuchnią.
Cena: 3 500 PLN
Powierzchnia: 88 m2
ID oferty: RU07026
Więcej

Wynajem mieszkań, domów i apartamentów | Gdańsk

Jedyne w swoim rodzaju, przestronne i gustownie urządzone mieszkanie w Gdańsku? Na naszej stronie znajdą Państwo bogatą ofertę luksusowych mieszkań, apartamentów i domów do wynajmu na terenie miasta Gdańsk.

 

Tym, co wyróżnia proponowane przez nas apartamenty i domy, jest przede wszystkim wysoki standard. Nieruchomości położone są w najbardziej atrakcyjnych częściach miasta, w przyjemnym, cieszącym oko otoczeniu, dobrze skomunikowanym z pozostałymi częściami Trójmiasta. Lokale wyposażone są w wysokiej jakości meble i sprzęty, które gwarantują maksymalny komfort użytkownikom mieszkania.

 

Urządzając prezentowane przez nas apartamenty i domy, zadbano zarówno o funkcjonalność, jak i o estetykę. Choć mieszkania mają różną stylistykę, wszystkie są szykowne, zaprojektowane z dbałością o najmniejsze detale. Oferujemy zarówno wynajem mieszkań nowoczesnych, minimalistycznych lub stylizowanych na loft, jak i apartamentów w klasycznej stylistyce.

 

Decydując się na wynajem mieszkań z naszej oferty dotyczącej miasta Gdańsk, mają Państwo pewność, że lokal spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Elegancki i wykończony w wysokim standardzie zapewni doskonałe samopoczucie, jak i wygodę w trakcie codziennego użytkowania.

 

Wyszukaj