Search
PL Lang HR EN
PL Lang HR EN

Postrzeganie rynku - nasi klienci.

25.02.2016

Jako zaangażowany, zawodowy zespół uważnie przyglądamy się wszelkim zmianom i nowym tendencjom. Wspólne spostrzeżenia formujemy na podstawie obserwacji różnych sfer naszego życia. Ze szczególną uwagą traktujemy obszar naszej pracy. Inspiruje nas kontakt z klientami, gromadzimy bezcenne doświadczenia.

 

Od dłuższego już czasu zauważamy wśród kupujących zdecydowaną skłonność do nabywania mieszkań, apartamentów, domów, które są gotowe do zamieszkania. Piszę o tym dlatego, gdyż do niedawna klienci dysponowali masową wręcz chęcią do remontowania, odświeżania i zmian aranżacyjnych kupowanych mieszkań. Dziś, wydaje mi się, że z powodu wszechobecnego braku czasu większość poruszających się po mieszkaniowym rynku klientów nadwyżki tego deficytu woli poświęcić rodzinie lub na odpoczynek wybierając starannie mieszkania, które spełnią wszystkie ich oczekiwania.

 

Do tendencji takiej przyczynili się naszym zdaniem częściowo też deweloperzy, którzy zaczęli oferować tzw mieszkania pokazowe w nowo powstających inwestycjach. To ciekawie ukształtowane przez architektów wnętrza. Kuszą kompleksowym wykończeniem i natychmiastowością odbioru gotowego produktu. Mam także świadomość, że swoje spostrzeżenia opieram na doświadczeniach związanych z obecnością na rynku premium i kontaktem z wyselekcjonowanymi klientami do których adresujemy taką ofertę.

 

Natomiast mniej powszechną wiedzą jest obecność na rynku wtórnym bardzo dobrze zaprojektowanych, doskonale wyposażonych, ekskluzywnych nieruchomości. Bardzo często te eleganckie wnętrza powstają w efekcie dużego, bezpośredniego zaangażowania swoich właścicieli odzwierciedlając ich gust, wyczucie proporcji, przestrzeni oraz zmysł aranżacyjny. Zdewaluowane i nadużywane słowo „apartament" zaczęło nabierać nowej wartości. Naszą zawodową codziennością są estetycznie niezwykłe doznania spowodowane działaniami w wyselekcjonowanym segmencie rynku wtórnego.

 

Czujemy duże zobowiązanie wobec naszych klientów, którzy powierzyli nam swoje nieruchomości do sprzedaży i wynajmu. Z uwagą opracowujemy nasze oferty bezkompromisowo podchodząc do jakości. Starannie selekcjonowane, profesjonalne zdjęcia są nieodłącznym elementem każdej z nich. Prowadzimy różnego rodzaju działania reklamowo - marketingowe promujące nasze ofertowe zasoby. Potrafimy także estetycznie i w stosownym formacie odnaleźć się w miejskiej przestrzeni.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami.

Marek Russjan

sprzedaj nieruchomość