Wyszukaj
PL Lang HR EN
PL Lang HR EN
X

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

Ekonomistka z wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Urodzony handlowiec. Ciekawa ludzi i świata. Z werwą i zaangażowaniem traktuje zawodowe wyzwania. Od czasu studiów w Sopocie nieustająca entuzjastka tego miasta.

Odważnie patrząca w przyszłość, spełniona mama i sportsmenka. 

WsteczNastępna osoba
X

Marek Russjan

Właściciel i założyciel firmy. Ma własną wizję pracy na rynku nieruchomości - cechuje ją bezkompromisowa dbałość o najwyższą jakość, śmiałość w działaniu, determinacja, fantazja i szeroko pojęta elegancja. W pracy i w życiu unika przeciętności.

Zawsze towarzyszy mu energia, wytrawna muzyka i dobra kuchnia.

WsteczNastępna osoba
X

Jolanta Bakalarska

Dystyngowana postać. Duże doświadczenie życiowe. Z niezwykłą elegancją przeprowadza Klientów przez handlowe meandry. Zaangażowana w pracę empatyczna perfekcjonistka.

Pielęgnuje relacje.

Wrażliwy, uczuciowy rdzeń i duch zespołu.

WsteczNastępna osoba
X

Magdalena Łojewska

Fotograf z prawdziwego zdarzenia. Artysta i esteta. Wiele branżowych, szerokokątnych osiągnięć. Znana wśród światowego formatu wykonawców muzycznych i choreografów. Jednak zdecydowanie zorientowana na wnętrza. Dobór i selekcja kadrów - nie ma żartów!

Przyjaciel. Osobowość.

WsteczNastępna osoba
X

Monika Szary

Zorientowana na otoczenie, przyjazna optymistka. Z naturalnym wdziękiem buduje i podtrzymuje relacje. Ze spokojem namnaża sukcesy zawodowe. Rzeczowa, konsekwentna, skuteczna i wierna swoim ideałom profesjonalistka.

Lubiąca gościć przyjaciół, fanka motoryzacji.

WsteczNastępna osoba
X

Anita Martowicz

Radosna, spontaniczna, rzetelna w działaniach estetka. Zaraża entuzjazmem i poczuciem humoru. W ekspresowym tempie pozyskuje sympatię otoczenia.

Lubiący wyzwania, skuteczny handlowiec.

Jej pasja to energetyczna salsa.

WsteczNastępna osoba