Wyszukaj
PL Lang HR EN
PL Lang HR EN

MAREK RUSSJAN

Właściciel i założyciel firmy. Ma własną wizję pracy na rynku nieruchomości - cechuje ją bezkompromisowa dbałość o najwyższą jakość, śmiałość w działaniu, determinacja, fantazja i szeroko pojęta elegancja. W pracy i w życiu unika przeciętności. Zawsze towarzyszy mu energia, wytrawna muzyka i dobra kuchnia.

JOLANTA BAKALARSKA

Dystyngowana postać. Duże doświadczenie życiowe. Z niezwykłą elegancją przeprowadza Klientów przez handlowe meandry. Zaangażowana w pracę empatyczna perfekcjonistka. Pielęgnuje relacje. Wrażliwy, uczuciowy rdzeń i duch zespołu.

MAGDALENA ŁOJEWSKA

Fotograf z prawdziwego zdarzenia. Artysta i esteta. Wiele branżowych, szerokokątnych osiągnięć. Znana wśród światowego formatu wykonawców muzycznych i choreografów. Jednak zdecydowanie zorientowana na wnętrza. Dobór i selekcja kadrów - nie ma żartów! Przyjaciel. Osobowość.

Oriana Gołuńska

Zaraża radością i ujmuje niebanalną osobowością. Najlepsza atmosfera to - gdy się dzieje! Szybki analityk. Zwraca uwagę na detale. Dużo pracuje, dużo komunikuje, dużo.. wszystko! Nie potrzebujesz energetyków gdy w pobliżu jest Oriana!

Mateusz Licznerski

Zaangażowany w pracę, elegancki w kontakcie z dużym szacunkiem dla Klientów.  Odpowiedzialny i systematyczny.  Zawsze przygotowany. Odpowiednio i błyskotliwie odnajduje się w każdej sytuacji. Kiedy przybywa na spotkanie jest jak na szwajcarskich kolejach – możesz regulować zegarek!

sprzedaj nieruchomość