Wyszukaj
PL Lang HR EN
PL Lang HR EN

MAREK RUSSJAN

Jestem właściciel i założycielem firmy, która jest dla mnie bardzo ważna. W jej nazwie znajduje się moje nazwisko, nie nazwa spółki. Mam własną wizję pracy na rynku nieruchomości. Bezkompromisowo dbam o jakość, choć wiem, że w dzisiejszym świecie ta cecha potrafi być tylko pustym frazesem. Akcetpuję tylko jasne i eleganckie sytuacje. W pracy i w życiu unikam przeciętności. Lubię ludzi. Kontakt z Klientami jest dla mnie nieustającą inspiracją. Uprawiam terenowo - wyprawową turystykę na długich dystansach.

JOLANTA BAKALARSKA

Dystyngowana postać. Duże doświadczenie życiowe. Z niezwykłą elegancją przeprowadza Klientów przez handlowe meandry. Zaangażowana w pracę empatyczna perfekcjonistka. Pielęgnuje relacje. Wrażliwy, uczuciowy rdzeń i duch zespołu.

Mateusz Licznerski

Zaangażowany w pracę i elegancki w kontakcie. Duży szacunek dla Klientów. Odpowiedzialny i systematyczny.  Zawsze przygotowany. Odpowiednio i błyskotliwie odnajduje się w każdej sytuacji. Kiedy przybywa na spotkanie jest jak na szwajcarskich kolejach – możesz regulować zegarek!

Mikołaj Świat

Rozumie przestrzeń i na nią oddziaływuje. Znawca terenów w różnych lokalizacjach. Działa rzetelnie i kreatywnie. Pomaga Klientom zwizualizować zamierzenia. Z wykształcenia i doświadczenia architekt. Fajny człowiek.

Joanna Kochanowska

Dużo doświadczeń z różnych obszarów. Wiele kontaktów. Szybko nawiązuje dobre relacje. Barwnie i dużo komunikuje. Gdy trzeba, działa pewnie i dynamicznie. Lubi muzykę i moto podróże. 

sprzedaj nieruchomość