Search
PL Lang HR EN
PL Lang HR EN

MAREK RUSSJAN

Właściciel i założyciel firmy. Ma własną wizję pracy na rynku nieruchomości - cechuje ją bezkompromisowa dbałość o najwyższą jakość, śmiałość w działaniu, determinacja, fantazja i szeroko pojęta elegancja. W pracy i w życiu unika przeciętności.

Zawsze towarzyszy mu energia, wytrawna muzyka i dobra kuchnia.

JOLANTA BAKALARSKA

Dystyngowana postać. Duże doświadczenie życiowe. Z niezwykłą elegancją przeprowadza Klientów przez handlowe meandry. Zaangażowana w pracę empatyczna perfekcjonistka. Pielęgnuje relacje. Wrażliwy, uczuciowy rdzeń i duch zespołu.

MAGDALENA ŁOJEWSKA

Fotograf z prawdziwego zdarzenia. Artysta i esteta. Wiele branżowych, szerokokątnych osiągnięć. Znana wśród światowego formatu wykonawców muzycznych i choreografów. Jednak zdecydowanie zorientowana na wnętrza. Dobór i selekcja kadrów - nie ma żartów! Przyjaciel. Osobowość.

Oriana Gołuńska

ALEKSANDRA KURGAN

Bruce Lee opanowania, spokoju, taktu, sumienności i wszelkiej optymalizacji. Miłośnik codziennego upiększania otoczenia - najbardziej we własnym ogrodzie. Rzeczy istotne: kawa, muzyka, książki, kino, kawa. Unika banału i docenia wytrawny humor. Nasze spoiwo i codzienne, nieocenione wsparcie. Ola!

sprzedaj nieruchomość