Zadaj pytanie

Rasowa i minimalistyczna formuła aranżacji tego wnętrza dodatkowo pokreślona została wszechobecną, konsekwentnie wykorzystaną bielą. Białe, różniące się jedynie odcieniem są podłogi, ściany, meble i całe wyposażenie. Elementy wykończenia to duże jednolite płaszczyzny, które wzmacniają wrażenia przestrzenne.
Wielki i maksymalnie nasłoneczniony salon to wspaniałe miejsce do wypoczynku i kontemplacji niecodziennego widoku na panoramę miasta. Półokrągła i całkowicie przeszklona ściana powoduje mocne doznania. Poza obszarem z wygodnymi, skórzanymi kanapami jest tu jeszcze jadalnia dla dużej ilości gości i bardzo dobrze wyposażony aneks kuchenny z barkiem. Długi i przestronny hall oddziela część dzienną i prowadzi do 2 - óch, dużych sypialni, pokoju do pracy, 2 - óch salonów kąpielowych i pomieszczenia gospodarczego.
We wszystkich pomieszczeniach nie sposób nie zauważyć szlachetnych materiałów wykończeniowych i funkcjonalnych, bezkompromisowych rozwiązań.
Zadowolenie i wygoda z użytkowania w klimatyzowanych pomieszczeniach.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej.

| Informacje finansowe | |
| Cena: | 12 000 PLN |
| Powierzchnia: | 133,90 m2 |
| Cena za m2: | 90 zł/m2 |
| Informacje techniczne | |
| Rok budowy: | 2007 |
| Stan techniczny: | Gotowe do zamieszkania |
| Piętro / ilość kondygnacji: | 3/5 |
| Liczba pokoi: | 4 |
| Balkon: | Tak |
| Winda: | Tak |
| Parking: | W hali garażowej |
| Rodzaj ogrzewania: | CO |
| Lokalizacja | |
| Ulica: | Redłowska | Miasto: | Gdynia |
| Dzielnica: | Gdynia Redłowo |