Wyszukaj
PL Lang HR EN
PL Lang HR EN

Berlin, Barcelona ... Sopot!

16.01.2019

Lubimy odważne projekty! Tutaj możemy zobaczyć efekty spektakularnej przemiany, w której mieliśmy swój udział. Na stare, sopockie mieszkanie w klasycznej przedwojennej kamienicy architekci i jej właściciel spojrzeli z młodzieńczą energią i wyobraźnią wykraczającą poza schemat.

 

Dwa niezwykłe, odrębne wnętrza jakie powstały na bazie typowego mieszkania w kamienicy zachwycają zarazem klimatem i nowoczesnością. Jedno z nich zainspirowały ulice industrialnego Berlina. Znalazła się tu nawet kopia graffiti z muru berlińskiego, które zostało wykonane przez sprowadzonego specjalnie w tym celu artystę. Pomimo „ulicznych” inspiracji, mieszkanie emanuje ciepłem i wypoczynkową atmosferą. Drugie z wnętrz nacechowały echa wędrówek po Barcelonie, jej klubach i zaułkach, gdzie od zawsze rodziły się niebanalne i nowatorskie wizje designerskie.

 

Zrealizowany dużym wysiłkiem i niemałym nakładem finansowym projekt szybko znalazł nabywcę, który docenił walory tego unikalnego wnętrza pomimo jego wysokiej ceny.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć „przed” i „po”, w której można podejrzeć jak mocno zadziałano tu na starej tkance sopockiej kamienicy aby wydobyć i zrealizować wizję tego nowoczesnego wnętrza.

 

sprzedaj nieruchomość