Zadaj pytanie

Atrakcyjna, miejska działka o pow. 516 m2 zlokalizowana jest w ścisłym centrum Górnego Wrzeszcza w kwartale pomiędzy ulicami: Bolesława Chrobrego, Lilli Wenedy, Stanisława Dubois i Tadeusza Kościuszki. To spokojna, willowo-kamieniczna część dzielnicy. Cały ten rejon zachował swój charakter przedwojennej zabudowy z lat 20.-30. XX wieku. Nieruchomość usytuowana jest na atrakcyjnym i wygodnym dojazdowo odcinku ulicy otoczonym zadbanymi budynkami. W okolicy znajduje się pełna infrastruktura dobrze rozwiniętej i pożądanej jako miejsce do zamieszkania dzielnicy.
Cena nieruchomości obejmuje prawomocne pozwolenie na budowę budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej o projektowej pow. wynoszącej 309 m2 i rozbiórkę istniejącej zabudowy.
Projektowany budynek ulokowany w linii wyznaczonej przez sąsiednie budynki i stanowi estetyczne dopełnienie pierzei ulicy. Główna część działki rozpościera się na kameralnym zapleczu.
W pakiecie dumna nazwa literackiego patrona ulicy.

W pakiecie dumna nazwa literackiego patrona ulicy.
| Informacje finansowe | |
| Cena: | 1 590 000 PLN |
| Powierzchnia: | 309 m2 |
| Cena za m2: | 5 146 zł/m2 |
| Informacje techniczne | |
| Powierzchnia działki: | 516 m2 |
| Rok budowy: | 2026 |
| Stan techniczny: | Do remontu |
| Piętro / ilość kondygnacji: | 1 |
| Liczba pokoi: | 4 |
| Taras: | Tak |
| Weranda: | Tak |
| Pomieszczenie gospodarcze: | Tak |
| Parking: | Garaż |
| Rodzaj ogrzewania: | CO |
| Lokalizacja | |
| Ulica: | Zbyszka z Bogdańca | Miasto: | Gdańsk |
| Dzielnica: | Wrzeszcz Górny |